Witamy w firmie CROLL, zapraszamy do współpracy. 

Pn - So: 7:00 - 17:00

Niedziela NIECZYNNE

Żeromskiego 1B

SŁOMNIKI 32-090

+48 606 831 774

biuro@croll.pl

Nasze Marki

CROLL


CROLL jest marką prowadzoną od 1995 r. Od tego czasu konsekwentnie buduje swoją pozycję na rynku odzieżowym promując najnowsze trendy mody. Odzież tworzona jest dla osób ceniących sobie komfort i ponadczasową elegancję. Nadają się na każdą okazję zarówno na sportowo jak i na elegancko.

Obecnie posiadamy w sprzedaży następujące modele spodni:

 

Chinosy - to najpopularniejsze spodnie męskie XXI w. Obecnie chyba nie ma mężczyzny, który nie posiadałby choćby jednej pary spodni bawełnianych. Są one uniwersalne, odpowiednie na każdą okazję a wygodna, którą zapewniają podczas noszenia jest nieoceniona. Przyglądając się na spacerujących po ulicach panów, tych młodych i starszych jak również w pubie czy biurze można zauważyć, iż spodnie chinos są na piedestale.

 

Klasyczne spodnie bawełniane - to częsty wybór większości mężczyzny. Wąskie nowoczesne albo klasyczne, biznesowe czy na niezobowiązujące wyjścia. 

 

Szorty – w upalne dni warto nosić stylowe szorty CROLL. W modnym kolorze, wykonane z bawełnianej tkaniny są  niezbędną częścią garderoby letniej. 

 

Jeansy - coraz częściej zastępują eleganckie spodnie w kant. Noszone są do marynarki i koszuli. Odpowiednio dobrany krój i kolor to połowa sukcesu. Jeansy CROOL  wyróżniają detale. Liczba kieszeni, kolor nici i efekt sprania sprawiają, że wybrane spodnie pasują na każdą okazję.


Grube Lolo to marka odzieżowa, która od 2011 roku balansuje na przestrzeni dwóch równie ważnych dla nas kultur: Hip-Hopu i Reggae. Marka  jest wytworem fantazji i działań załogi entuzjastów ulicznej sztuki skręcania. Jest towarem najwyższego lotu, jaki łączy twardy i chaotyczny charakter ulic, z płynącymi z natury spokojem i pozytywną wibracją. Kreuje odważny styl dla ludzi z wyobraźnią, mających za nic cenzurę i konwenanse. 

Od 2017 r. firma CROLL projektuje, szyje i sprzedaje całą kolekcje marki GRUBE LOLO. Marka ta jest obecnie liderem w swoim segmencie mody. Największe sklepy internetowe notują ogromny wzrost sprzedaży ubrań GRUBE LOLO. 
Jesteśmy ogromnie dumni  z pozycji marki GRUBE LOLO.