Witamy w firmie CROLL, zapraszamy do współpracy. 

Pn - So: 7:00 - 17:00

Niedziela NIECZYNNE

Żeromskiego 1B

SŁOMNIKI 32-090

+48 606 831 774

biuro@croll.pl

O nas

CROLL jest firmą o znaczeniu ogólnopolskim z tradycją sięgającą 35 lat. Jako jedni z wiodących producentów odzieży, wyznaczamy nowe standardy w branży odzieżowej, wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom konsumentów.


Dbałość o szczegóły.


Naszą siłą jest dbałość o szczegóły. Na każdym etapie stosujemy wysokie normy kontroli jakości. Wysoce wyspecjalizowana, polska  załoga to gwarancja produktów w najwyższej jakości. 35 letnie doświadczenie pozwoliło nam wprowadzić wysokie standardy na każdym etapie. Począwszy od projektowania poprzez szycie, wykończenie, jak również pakowanie produktu.


Nowoczesne rozwiązania 


Innowacyjność - w CROLLu to nie tylko nowoczesny park maszynowy. Innowacyjność to przede wszystkim szukanie nowoczesnych rozwiązań w szeroko rozumianym procesie produkcji. By uzyskać produkt wysokiej jakości, a zarazem zapewnić wysoką powtarzalność i dużą moc przerobową ciągle rozwjamy park maszynowy i wdrażamy najnowsze modele zarządzania produkcją. 


Wszechstronność, wsparcie klienta. 


Przez lata mieliśmy przywilej współpracy z małymi, średnimi i dużymi firmami. Zdobyliśmy szerokie doświadczenie. W związku z tym jesteśmy dobrze zorientowani w radzeniu sobie z każdym zleceniem. Rozwinęliśmy nasze możliwości produkcyjne tak, by móc wspierać naszych klientów na każdym etapie. 
Nasze działy, które są do dyspozycji:
- pracownia projektowa
- krojownia
- szwalnia
- hafciarnia
- projektowanie graficzne (hafty, metki, żakardy) 

Dlaczego warto wybrać CROLL?


  • Niska cena
  • Doświadczenie
  • Wysoka jakość 

Co jest dla nas ważne?


Tak pracujemy w CROLLu
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami, lub prześlij zapytanie biznesowe online.